درباره ما

داستان ما:

شرکت نوشید با بیش از 15 سال سابقه ی حضور و فعالیت مداوم در بازار خرمای ایران، همواره یکی از تامین کنندگان اصلی نیاز مردم عزیز کشورمان به این کالا و کالاهای مربوط به آن بوده است. ما  با هدف رساندن کالای مرغوب و با قیمتی مناسب به مشتریان خود در تلاش بوده ایم تا تمامی واسطه های موجود را از میان برداشته و با کنترل دقیق تمامی مراحل از برداشت، تولید و بسته بندی تا توزیع و فروش، رسالت خود را به عنوان خدمت گزاری قابل اعتماد به بهترین شکل بعمل آوریم.

خصوصیات ما:

شرکت نوشید با بهره مندی از نیروهایی بومی، متخصص و توانا و خطوط مجهز تولید و بسته بندی خرمای خود در استان های جنوبی ایران عزیز از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، بوشهر، فارس و خوزستان و همچنین برخورداری از دفاتر مرکزی و فروش خود در استان تهران قادر بوده است محصولاتی متنوع و  درخور مصرف کننده نهایی ارائه نموده تا نام نوشید همواره تداعی کننده خاطراتی به شیرینی محصولات این شرکت باشد. علاوه بر این نوشید با عضویت در انجمن ها و اتحادیه های تخصصی از جمله اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران، انجمن ملی خرمای ایران و انجمن خرمای استان کرمان و همچنین شرکت در نمایشگاه های خارجی در تلاش برای تعالی و پیشرفت این صنعت در کشور عزیزمان بوده است.

رسالت معنوی ما:

شرکت نوشید با تلاشی بی وقفه همواره بر آن است تا با اشتغالزایی در مناطق محروم کشور بتواند قدمی هرچند ناچیز در جهت بهبود معیشت مردم و همچنین اشتغال و استقلال زنان کشور عزیزمان بردارد. این شرکت همچنین سعی دارد با معرفی محصولاتی متنوع، جذاب و سالم در کوتاه مدت الگوی مصرف این محصول گرانبها را در کشور تصحیح نموده و در دراز مدت سهم خود را در جهت سلامت عمومی جامعه ایفا نماید.